Niegrzeczne Święta

Opis książki

Nadchodzą święta, Niegrzeczne święta! Znane nazwiska i historie, które rozgrzeją cię w najmroźniejszy zimowy wieczór w jednym takim wydaniu!

Czy byłaś niegrzeczna w tym roku? Zastanów się dobrze… Jedno jest pewne, zasłużyłaś na prezent! Tegoroczne święta będą różnić się od poprzednich. Tej zimy czeka na ciebie niegrzeczna antologia dziesięciu świątecznych opowiadań pióra wyjątkowych polskich autorek i jednego niesfornego autora. Nie czekaj na Świętego Mikołaja, zamów książkę już dziś i spraw sobie przyjemność!

W antologii zostało opublikowane opowiadanie „Śnieg w jej włosach”.

Dane szczegółowe

ISBN: 9788366654860
Liczba stron: 432
Data premiery: 12 listopada 2020 r.

Wydawnictwo Kobiece

Świat. Czasami lubię włączyć sobie Google Earth żeby spojrzeć na świat. Zobaczyć ogrom tego po czym stąpamy, a potem zbliżyć ujęcie do jakiejś uliczki, fragmentu miasta, które wpadnie mi do głowy. Od ogromu do małego szczegółu. Jeśli ciekawi was dlaczego to robię, to odpowiedź na to pytanie jest prosta. Bo tak.

„Śnieg w jej włosach” Robert ziębiński

„Śnieg w jej włosach” Roberta Ziębińskiego, to jedyna opowieść napisana przez mężczyznę i zdecydowanie jedna z lepszych. Opowiada o pewnym nauczycielu geografii, lubiącym pozwiedzać sobie świat na google earth. Podczas wirtualnego zwiedzania Lanzarote natrafia na pewną kobietę, cofając się z czytelnikiem w czasie i przedstawiając wzruszającą, ale i piękną historię. Autor udowadnia, że czasami warto przejść życie samotnie, aby na koniec dostać to, na co tyle czasu się czekało.

Martyna (lubimyczytac.pl)

Robert Ziębiński w „Śniegu w jej włosach”, bo męski punkt widzenia romantycznej historii naprawdę zasługuje na oklaski – nauczyciel geografii, który za młodu nie był święty i razem ze swoją dziewczyną tworzył duet niemal jak Bonnie i Clyde, zaintrygował mnie niesamowicie, a zwłaszcza jego przemyślenia.

Domi Czyta – domi-czyta.pl

W mojej głowie na pewno została historia Pana Roberta Ziębińskiego, była ona pełna humoru, młodzieńczej miłości i dobrego zakończenia.

Martyna (lubimyczytac.pl)