Lockdown

Opis książki:

72 godziny w Warszawie ogarniętej chaosem.

W zdominowanej przez pandemię rzeczywistości zdeterminowana matka złamie każdą zasadę, żeby ocalić życie dziecka.
Olga ma wszystko. Miliony na koncie, wielki dom, firmę oraz córkę, którą kocha nad życie. Za miesiąc otworzy swój najnowszy biznes – gigantyczną galerię handlową w stolicy. Nigdy nie była ryzykantką. Zawsze potrafiła działać tak, by nic nie stracić.

Jest piątek. Olga dowiaduje się, że ktoś uprowadził jej córkę Dominikę. Porywacz żąda zapłacenia dziesięciu milionów euro do poniedziałku. Zdobycie tych pieniędzy nie byłoby dla Olgi wielkim problemem, gdyby nie lockdown. Odcięta od bankowych kont musi znaleźć sposób na zdobycie pieniędzy.

Na ulicach wybuchają zamieszki, a wirus zbiera śmiertelne żniwo. Zaczyna się rozpaczliwy wyścig z czasem. Olga będzie musiała wniknąć do przestępczego świata warszawskich gangsterów. Tylko tam może dostać to, czego szuka.

Dane szczegółowe:

ISBN: 9788366611870
Liczba stron: 400
Data premiery: 2 września 2020 r.

– Zabijesz mnie? – wypaliła nagle.
– Och, kochanie. No, coś ty… Martwe dziewczyny nie mówią „nie” – powiedział, śmiejąc się w głos.

„Lockdown” Robert Ziębiński

Obejrzyj trailer

Akcja galopuje, a Ziębiński nawet na chwilę nie pozwala czytelnikowi złapać tchu. Czytamy w napięciu i czekamy na to, co będzie dalej.

coprzeczytac.pl

Chaos, śmiercionośna pandemia, strach, mafia, pożądanie, szemrane powiązania i porachunki. Akcja LockDown pędzi książkową autostradą i nie daje czasu, aby zapiąć pasy. 

nakanapie.pl

„Lockdown” zrobił na mnie ogromne wrażenie. Na tyle ogromne, że wyjątkowo musiałam sobie dawkować lekturę, żeby wszystko na bieżąco „przetrawić”.

chce.czytac.wiecej