Opowiadania

Zapowiedzi

Obscura 2. Antologia horroru

Obscura 2. Antologia horroru

Drugi tom antologii horroru ekstremalnego „Obscura 2”.

Zbiór zostanie wydany nakładem wydawnictwa Phantom Books Horror w marcu 2021 r.


Tarnowskie Góry Kryminalnie

Tarnowskie Góry jako teatr zbrodni? Czemu nie! Opowiadania zebrane w tym tomie są bardzo różnorodne, mroczne bądź zabawne, a niektóre sięgają w barwnie nakreśloną historyczną przeszłość lub w klimatyczną cyberpunkową przyszłość. Łączy je jedno – nakreślona z werwą kryminalna intryga, która z pewnością zaspokoi apetyt każdego miłośnika gatunku.

Zbiór zostanie wydany nakładem wydawnictwa Almaz marcu 2021 r.

Tarnowskie Góry Kryminalnie

Grobowiec Zaraza okładka

Grobowiec Tom I. Zaraza

„Grobowiec” to cyklicznie wydawana antologia prezentująca dzieła najciekawszych przedstawicieli polskiej literatury grozy. Każda tom będzie charakteryzował się motywem przewodnim. W pierwszej edycji będzie to ZARAZA.

Zbiór zostanie wydany nakładem wydawnictwa Vesper w 2021 r.


Nowości

Niegrzeczne Święta

Nadchodzą święta, Niegrzeczne święta! Znane nazwiska i historie, które rozgrzeją cię w najmroźniejszy zimowy wieczór w jednym takim wydaniu!

Czy byłaś niegrzeczna w tym roku? Zastanów się dobrze… Jedno jest pewne, zasłużyłaś na prezent! Tegoroczne święta będą różnić się od poprzednich. Tej zimy czeka na ciebie niegrzeczna antologia dziesięciu świątecznych opowiadań pióra wyjątkowych polskich autorek i jednego niesfornego autora. Nie czekaj na Świętego Mikołaja, zamów książkę już dziś i spraw sobie przyjemność!

Zbiór nakładem Wydawnictwa Kobiecego 12 listopada 2020 r.

Niegrzeczne Święta okładka

Zbiory opowiadań

Piosenki na koniec świata

Dziesięć opowiadań, które łączy jeden motyw – chęć przeżycia człowieka w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. Horror, kryminał, postapokaliptyczna fantastyka, thriller, opowieści o duchach a nawet historia miłosna – to wszystko znajdziecie z „Piosenkach na koniec świata”.

Książka wydana nakładem Phantom Books 8 grudnia 2019 r.

Przeczytaj opowiadanie ze zbioru

Dzieci to nasza przyszłość - przeczytaj opowiadanie
Jeśli to dziecko miało przeżyć, musiałam uciekać. Starsi zamknięci w pokoju obradowali. Zza drzwi dobiegały ciche szmery, od czasu do więcej