Grobowiec Tom I. Zaraza

Opis książki

„Grobowiec” to cyklicznie wydawana antologia prezentująca dzieła najciekawszych przedstawicieli polskiej literatury grozy. Każda tom będzie charakteryzował się motywem przewodnim. W pierwszej edycji będzie to ZARAZA.

Dane szczegółowe

ISBN: 9788377313732
Liczba stron: 548
Data premiery: I kwartał 2021 r.

Czarnym humorem rodem z tekstów Rammstein skrzy się „Pocztówka Z Wakacji” Roberta Ziębińskiego (7/10). Z tym, że na ten humor trzeba czekać do twistowego zakończenia, bowiem osią fabuły jest rozpaczliwa, pełna determinacji walka zakochanego lekarza o życie pięknej dziewczyny umierającej na covid (ok. choroba jest nienazwana, ale wiadomo, o co kaman). Doktor dwoi się, troi i robi wszystko, by kobieta wróciła do zdrowia…

Galfryd (lubimyczytac.pl)

„Pocztówka z wakacji”
Chciałam napisać, że zawsze marzyłam, aby mój mąż tak pięknie na mnie patrzył – jak główny bohater. Zachwycał się moim ciałem, gestami, śmiechem, gustem… No ale tak nie napiszę 😁🤣 zakończenie – miazga. Świetne opowiadanie, wessane.

TylkoSkończęRozdział (lubimyczytac.pl)

Teraźniejszość zachwyciła mnie tekstem Roberta Ziębińskiego „Pocztówka z wakacji” – zakończenie to jedno wielkie „whaaaaat”, bo autor nieźle wykołował czytelnika, brawo! 

dorotbook (lubimyczytac.pl)